Triedne projekty

Klíma nás spája

Projekt JAZIERKO

realizácia projektu na školskom dvore

ZAČÍNAME

1. Príprava a výkop pre jazierko.

2. Umiestnenie jazierka a povrchová úprava.

3. Vsadenie rastlín, povrchová a estetická úprava.

4. Finálna verzia JAZIERKA.

P O Ď A K O V A N I E

Za realizáciu Jazierka sa chceme poďakovať hlavne Občianskemu združeniu CEEV Živica a reklamnému sponzorovi Dedoles, ktorí nás vybrali do projektu a usmerňovali nás počas celej jeho výstavby. Ďalej naše poďakovanie patrí firme Mileo s.r.o, ktorá nám zabezpečila prvotný výkop a úpravu pozemku v okolí jazierka, Technickým službám a Kompostárni Kežmarok za dovoz zeminy.

Pri úprave jazierka sa svojou prácou pričinili aj žiaci 9. ročníka ZŠ Dr. D. Fischera, ktorí vykonávali ťahšie terénne úpravy pod vedením p. riaditeľky ZŠ.

Predovšetkým sa chceme poďakovať hlavnej koordinátorke projektu pani učiteľke Zuzane Šteczovej, koordinátorke Zelenej školy pani učiteľke Bc. Želmíre Haniskovej ako aj všetkým zamestnancom Materskej školy a zároveň rodičom, ktorí svojou troškou prispeli ku skrášleniu a úprave jazierka.

Najväčšia zásluha patrí oteckovi z triedy Lienok pánovi Šterbákovi, ktorý nás celý čas usmerňoval a pomáhal pri každej úprave nielen jazierka ale aj celého školského dvora počas školského roka.

ĎAKUJEME ZA POMOC

Mamičkám: pani Fiasovej, Longauerovej, Javorekovej, Česlovej a iným

Oteckom: pánovi Šterbákovi, Krafčíkovi, Gondekovi, Kopaničákovi, Coisovi a Harabinovi

Rodičom Ď A K U J E M E za bylinky