Rada školy

RADA ŠKOLY

V súlade zo zákonom  SNR č.596/2003 Zb. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve sa vydáva tento Štatút rady školy pri MŠ – Cintorínska 3, Kežmarok.

Rada školy sa ustanovuje pri MŠ – Cintorínska 3 a jej sídlo je v priestoroch MŠ – Cintorínska 3 Kežmarok.

1.         RŠ je ustanovená podľa zákona SNR č.596/2003 Zb. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve, s pôsobnosťou na 4 roky.

2.         RŠ je iniciatívnym a poradným samosprávnym orgánom, ktorý vyjadruje a presadzuje záujmy školskej správy, rodičov, pedagogických a nepedagogických pracovníkoch v jej kompetencií v oblasti vzdelávania a výchovy.

3.         RŠ plní kontrolnú funkciu voči riaditeľstvu materskej školy.

Členovia rady školy:

Predsedníčka RŠ: Zuzana Šteczová - za pedagogických zamestnancov

Tajomík:               Simona Šromovská  - za pedagogických zamestnancov

Mária Troppová - za nepedagogických zamestnancov

Lucia Dufalová - za rodičov

Anton Volák - za rodičov

Ľubomíra Jerdoneková - za rodičov

Mgr. Bc. Jozef Matia - delegovaný zástupca zriaďovateľa

Mgr. Gabriela Karabinošová - delegovaný zástupca zriaďovateľa

Mgr. Michal Gáborčík - delegovaný zástupca zriaďovateľa

Mgr. Lucia Troppová - delegovaný zástupca zriaďovateľa

vedúca oddelenia školstva, mládeže a športu